Oferta pracy: Księgowy/a

Baner top:
03 luty 2020

W związku z intensywnym rozwojem, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "AGRO-TOP" Sp. z o. o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa/y
Miejsce pracy: Kol.Gręzówka k/Łukowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • wyżywienie;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • przyjazną atmosferę pracy;

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe - finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie księgowości i chęć dalszego rozwoju w danym obszarze
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością
  • znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • umiejętność obsługi programów komputerowych: MS Word i MS Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego Comarch ERP Altum

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • analiza dokumentów związanych ze sprzedażą i zakupem
  • dekretowanie, księgowanie faktur zakupu, faktur sprzedaży i innych dokumentów
  • weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych
  • bieżąca analiza i kontrola sald kont rozrachunkowych
  • uzgadnianie Rejestrów VAT
  • czynny udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych, GUS
  • obsługa programu finansowo-księgowego Comarch ERP Altum w zakresie modułów: Księga Główna, Sprzedaż i Należności, Zakupy i Zobowiązania