Oferta pracy: Analityk biznesowy

Baner top:
03 luty 2020

Chciałbyś uczestniczyć w planowaniu strategii finansowej firmy która jest ekspertem w swojej dziedzinie?

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko:

Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Kolonia Gręzówka k/Łukowa

Pracując u nas, bądź gotowy do osiągania sukcesów i miej realny wpływ na wzrost wyników firmy!

W ramach współpracy oferujemy:

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w profesjonalnym zespole

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MS SQL, My SQL,)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ekonomia, ekonometria, matematyka)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego w firmie produkcyjnej
  • Znajomość opisywania i mapowania procesów

Opis stanowiska:

  • Tworzenie specyfikacji i analiza wymagań biznesowych oraz opracowanie rekomendacji rozwiązań
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej i projektowej,
  • Przygotowanie okresowych raportów dotyczących planowanej produkcji na potrzeby organizacji, przy zastosowaniu SQL Server Management oraz MS Excel
  • Identyfikacja przyczyn odchyleń od budżetu, celów, planów i rekomendowanie działań naprawczych
  • Analiza i rekomendowanie działań podnoszących rentowność sprzedaży
  • Przygotowanie syntetycznych prezentacji dla Zarządu
  • Zapewnienie wsparcia analitycznego na etapach testowania oraz wdrożeń systemów