O Firmie

Agro-Top to liczący się partner biznesowy na polskim i międzynarodowym rynku tłuszczów zwierzęcych oraz suplementów Pet Food. 
Firma pieczołowicie dba o najwyższą jakość wytwarzanych produktów oraz świadczonych usług. Jakość ta zapewniona jest przez dobór starannie wyselekcjonowanego surowca od uznanych i nadzorowanych dostawców oraz przez nakłady inwestycyjne w rozwój technologii. Firma Agro-Top powstała w 1993 roku jako producent spożywczego smalcu wieprzowego. Zakład produkcyjny firmy mieści się w malowniczej miejscowości Kolonia Gręzówka i zatrudnia ponad 200 pracowników.
Ponad 20- letnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania, wytopu, produkcji i wykorzystania  tłuszczów  uczyniły z firmy eksperta w swojej dziedzinie. Produkowane przez nas wyroby są ważnymi surowcami dla przemysłu spożywczego, paszowego, petfoodowego oraz chemicznego. Nasi klienci to czołowe firmy, aktywne w rozwoju i produkcji najnowocześniejszych produktów na rynku polskim i zagranicznym.  
Utrzymanie pozycji lidera na polskim rynku tłuszczowym oraz zwiększenie sprzedaży eksportowej to misja firmy w codziennej działalności. Poprzez budowanie długoterminowych relacji z klientami, dostawcami oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii w produkcji, dążymy do kompleksowego zaspokajania potrzeb i wymagań naszych partnerów biznesowych.
Bogate zaplecze techniczne pozwala firmie działać jako dostawca nowoczesnych  rozwiązań dla klientów wprowadzających na rynek nowe produkty lub szukających indywidualnych rozwiązań. Atutem Agro-Top jest własna baza transportowa, co umożliwia szybkie i sprawne realizowanie dostaw do Klientów, jak i odbiór surowców od dostawców.